KF2EDGK-2.54-10P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-10P
JLCPCB Part #
C577534
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 10 10P 130V 1x10P 2.54mm 20~28 5A Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS