KF2EDGKS-3.5-2*7P
MFR.Part #
KF2EDGKS-3.5-2*7P
JLCPCB Part #
C2923220
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 10A 14P 16~28 2 2x7P 3.5mm 300V 7 Black Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS