KF2EDGKRCH-5.08-2*7P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKRCH-5.08-2*7P
JLCPCB Part #
C2975040
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 15A 2 2x7P 5.08mm 630V 7 Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS