KF2EDGKM-7.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGKM-7.5-3P
JLCPCB Part #
C976467
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x3P 2.5 3 3P 400V 7.5mm Green Plug Screw P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS