KF2EDGSRKW-10.16-4P
MFR.Part #
KF2EDGSRKW-10.16-4P
JLCPCB Part #
C6394065
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10.16mm 1x4P 4 4P 600V 65A 6~20 Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw connection (M4) Plugin,P=10.16mm Pluggable System Terminal Block ROHS