KF2EDGKM-5.08-6P
MFR.Part #
KF2EDGKM-5.08-6P
JLCPCB Part #
C441142
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x6P 2.5 320V 5.08mm 6 6P Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS