KF2EDGKEH-3.5-2*12P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKEH-3.5-2*12P
JLCPCB Part #
C6394160
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 10A 12 16~28 2 24P 2x12P 3.5mm 300V Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS