KF2EDGKD-2.54-10P
MFR.Part #
KF2EDGKD-2.54-10P
JLCPCB Part #
C19711846
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 10 10P 125V 1x10P 2.54mm 20~28 4A Female Plug Green Hinged (Snap On) Top Entry P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS