KF2EDGKDH-3.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGKDH-3.5-6P
JLCPCB Part #
C4994419
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x6P 3.5mm 300V 6 6P 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS