KF2EDGA-3.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGA-3.5-4P
JLCPCB Part #
C6394075
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Board Side/Plug Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS