KF2EDGKEH-3.5-2*8P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKEH-3.5-2*8P
JLCPCB Part #
C6394158
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 10A 16P 16~28 2 2x8P 3.5mm 300V 8 Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS