KF2EDGKB-7.62-3P
MFR.Part #
KF2EDGKB-7.62-3P
JLCPCB Part #
C7435668
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x3P 2.5 3 300V 3P 7.62mm Female Plug Green Hinged (Snap On) Screw Connection (M2.5) P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS