KF2EDGKB-3.81-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKB-3.81-3P
JLCPCB Part #
C440994
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x3P 250V 3 3.81mm 3P 7A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS