KF2EDGKBM-3.5-4P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKBM-3.5-4P
JLCPCB Part #
C441026
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~22 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS