KF2EDGKA-7.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGKA-7.5-3P
JLCPCB Part #
C7435647
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x3P 2.5 3 300V 3P 7.5mm Female Plug Green Hinged (Snap On) Top Entry P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS