KF2EDGKVH-3.81-2*4P
MFR.Part #
KF2EDGKVH-3.81-2*4P
JLCPCB Part #
C2923118
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16~28 2 2x4P 3.81mm 4 7A 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS