KF2EDGKA-5.08-4P
MFR.Part #
KF2EDGKA-5.08-4P
JLCPCB Part #
C440932
Package
P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x4P 2.5 320V 4 4P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS