KF2EDGVH-2.5-2*2P
MFR.Part #
KF2EDGVH-2.5-2*2P
JLCPCB Part #
C19711828
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V 2 2 2.5mm 2x2P 4A 4P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS