KF250-3.5-12P-2
MFR.Part #
KF250-3.5-12P-2
JLCPCB Part #
C475171
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
0.75 12 12P 18~22 3.5mm 400V 5A 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS