KF2EDGKA-5.08-3P
MFR.Part #
KF2EDGKA-5.08-3P
JLCPCB Part #
C440931
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x3P 2.5 3 320V 3P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS