KF239-7.62-10P
MFR.Part #
KF239-7.62-10P
JLCPCB Part #
C6392840
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12A 12~28 1kV 1x10P 2.5 7.62mm P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS