KF2EDGKA-3.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGKA-3.5-5P
JLCPCB Part #
C440904
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS