KF207RB-10.16-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF207RB-10.16-3P
JLCPCB Part #
C2975093
Package
Push-Pull,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 1kV 1x3P 3 3P 67A 6~20 Green 弯插,P=10.16mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS