KF2EDGJRM-3.5-7P
MFR.Part #
KF2EDGJRM-3.5-7P
JLCPCB Part #
C2975165
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13A 1x7P 3.5mm 320V 7 7P Board Side/Socket - Closed Orange Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS