KF2EDGER-2.54-2*4P
MFR.Part #
KF2EDGER-2.54-2*4P
JLCPCB Part #
C49173739
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+120℃ 150V 2 2.54mm 2x4P 4 5A 8P Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS