KF250-3.5-6P-1
MFR.Part #
KF250-3.5-6P-1
JLCPCB Part #
C475158
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.75 1 18~22 3.5mm 400V 5A 6 6P 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS