KF127A-5.08-2*2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF127A-5.08-2*2P
JLCPCB Part #
C474914
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 14~26 15A 2 2 250V 2x2P 4P 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS