KF2EDGKRH-3.81-2*3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKRH-3.81-2*3P
JLCPCB Part #
C2923171
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16~28 2 2x3P 3 3.81mm 6P 7A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS