KF243A-7.5-3P
MFR.Part #
KF243A-7.5-3P
JLCPCB Part #
C3040556
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 17A 1kV 1x3P 2.5 3 3P 7.5mm 插件,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS