KF239-3.5-1P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF239-3.5-1P
JLCPCB Part #
C976670
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 14~28 1P 1x1P 3.5mm 300V 6A White 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS