KF238-3.5-6P-3
MFR.Part #
KF238-3.5-6P-3
JLCPCB Part #
C3040524
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16A 16~24 1x6P 3.5mm 320V 6 6P Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS