HB9500SS-9.5-4P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HB9500SS-9.5-4P
JLCPCB Part #
C707847
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 1x4P 32A 4 4 4P 750V 9.5mm Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS