KF238-3.5-2P-1
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF238-3.5-2P-1
JLCPCB Part #
C3040510
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16A 16~24 1x2P 2 2P 3.5mm 320V Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS