KF206-7.5-7P
MFR.Part #
KF206-7.5-7P
JLCPCB Part #
C475244
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 41A 6 7 7.5mm 7P Right Angle 插件,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS