KF206A-10.0-3P
MFR.Part #
KF206A-10.0-3P
JLCPCB Part #
C7435809
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1x3P 3 3P 4~18 67A 800V Right Angle Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS