KF127S-5.08-8P
MFR.Part #
KF127S-5.08-8P
JLCPCB Part #
C2974930
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 14~26 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS