KF205RB-10.0-2P
MFR.Part #
KF205RB-10.0-2P
JLCPCB Part #
C7435779
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1kV 1x2P 2 2P 4~18 67A Right Angle Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS