KF128-2.54-10P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF128-2.54-10P
JLCPCB Part #
C474928
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10 10P 130V 18~26 1x10P 2.54mm 8A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS