KF127S-3.5-2P
MFR.Part #
KF127S-3.5-2P
JLCPCB Part #
C2974903
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x2P 2 2P 3.5mm 400V Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS