KF142V-5.08-3P
MFR.Part #
KF142V-5.08-3P
JLCPCB Part #
C475135
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 250V 3 3P 5.08mm Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS