HT396V-3.96-10P
MFR.Part #
HT396V-3.96-10P
JLCPCB Part #
C577796
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10A 10P 1x10P 3.96mm 300V Board Side/Socket - Open Orange Through Hole 插件,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS