HT396K-3.96-11P
MFR.Part #
HT396K-3.96-11P
JLCPCB Part #
C577786
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 11 11P 14~26 1x11P 3.96mm 300V Male Plug Orange Screw Connection (M2) Top Entry P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS