HB9500-9.5-6P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HB9500-9.5-6P
JLCPCB Part #
C707840
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 1x6P 3-Side 32A 4 6 6P 750V 9.5mm Black Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS