EC3AW12H
MFR.Part #
EC3AW12H
JLCPCB Part #
C5727027
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 18V~72V 250mA 3W 3kV 77% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS