EC1SA15N
MFR.Part #
EC1SA15N
JLCPCB Part #
C6189690
Package
SIP,19.6x6.1mm
Description
1.5kV 10.8V~13.2V 15V 1W 2 33mA 81% SIP,19.6x6.1mm Isolated Power Modules ROHS