EC4SAW-48S12N
MFR.Part #
EC4SAW-48S12N
JLCPCB Part #
C7270625
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 500mA 6W 89% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS