UPB321611T-121Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
UPB321611T-121Y-N
JLCPCB Part #
C280703
Package
1206
Description
1 120Ω@100MHz 12mΩ 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS