MHCI04015-4R7M-R8
MFR.Part #
MHCI04015-4R7M-R8
JLCPCB Part #
C329535
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
146mΩ 2A 4.7uH 4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS