LVC201B10-4R7M-N
MFR.Part #
LVC201B10-4R7M-N
JLCPCB Part #
C285875
Description
360mΩ 4.7uH 840mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS