UPB160808T-121Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
UPB160808T-121Y-N
JLCPCB Part #
C280697
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 30mΩ 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS